O Firmie

Firma WKCO Wentylacja Klimatyzacja Chłodnictwo Ogrzewanie działa na rynku od 2005 roku i należy do Grupy JACK-WENT.

Działalność naszej firmy opiera się głównie na dystrybucji produktów z zakresu wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa oraz ogrzewania wiodących producentów branży HVAC. Potwierdzeniem kompetencji i dużego potencjału firmy jest szeroka oferty dostosowana do potrzeb odbiorców, umożliwiająca kompleksową obsługę Inwestycji.

„KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIE TECHNICZNE”

Firma od początku swojej działalności proponowała swoim Klientom kompleksowe rozwiązania zaczynając od projektu, dostawy urządzeń po montaż i uruchomienie instalacji wentylacyjnej, klimatyzacyjnej, chłodniczej oraz grzewczej jednocześnie zapewniając serwis gwarancyjny jak również serwis pogwarancyjny. To pozwoliło zbudować markę o zasięgu międzynarodowym.

Szeroka działalność nie tylko na rynku polskim, ale również w takich krajach jak: Norwegia, Niemcy, Czechy, Rosja, Ukraina, Kazachstan, pozwoliła na zbudowanie olbrzymiego zaplecza doświadczeń, które procentują w kolejnych realizacjach, dając komfort, pewność, bezpieczeństwo Inwestorom.

Zapewniamy kompleksową realizację instalacji klimatyzacyjnej, wentylacyjnej, chłodniczej, grzewczej dla takich obiektów jak:
- obiekty służby zdrowia w tym sale operacyjne,

- baseny,

- galerie handlowe,

- obiekty handlowe,

- stacje paliw,

- budynki biurowe,

- hotele oraz restauracje,

- hale magazynowe,

- obiekty przemysłowe, produkcyjne,

- obiekty specjalistyczne

Współpracujemy z wieloma firmami wykonawczymi w Polsce jak i za granicą realizując kompleksowe dostawy towarowe dla całej budowy z branży HVAC.

 

 

Powered by wkco.pl | 2014r